رئیس اداره ثنعت و معدن و تجارت نطنز: ضرورت ثبت اطلاعات کالا در سامانه جامعع مدیریت انبارها | بلاگ

رئیس اداره ثنعت و معدن و تجارت نطنز: ضرورت ثبت اطلاعات کالا در سامانه جامعع مدیریت انبارها

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

رئیس اداره ثنعت و معدن و تجارت نطنز: ضرورت ثبت اطلاعات کالا در سامانه جامعع مدیریت انبارها

نطنز- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نطنز گفت: بمنظور شفاف‌سازی و انضباط بخش عرضه کالا در بازار و فضای مجازی و شناسایی کالای قاچاق تمامی مراکز دارای انبار باید اطلاعات انبار خود را در سامانه جامع مدیریت انبارها وارد کنند.

ضرورت ثبت اطلاعات کالا در سامانه جامعع مدیریت انبارها

 

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، مجید برازنده اظهار کرد: به منظور شفاف‌سازی و انضباط بخش عرضه کالا در بازار و فضای مجازی و شناسایی کالای قاچاق و کم و کیف ورود و خروج کالاها کلیه مراکزی که دارای انبار هستند باید اطلاعات انبار خود را در سامانه جامع مدیریت انبارها وارد کنند.
وی گفت: این طرح شامل بخش خصوصی و دولتی است و همکاری سازمان جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی، بهداشت درمان و آموزش پزشکی، تعاون کار و رفاه اجتماعی، شرکت پخش فرآورده‌های نفتی، شرکت پست، شهرداری، اتاق بازرگانی و اتاق اصناف و سایر دستگاه‌های ذی ربط نسبت به شناسه‌دار کردن انبارها، سردخانه‌ها، سیلوها و مراکز نگهداری کالاهای متعلق به اشخاص حقیقی و حقوقی و ثبت مشخصات مالک کالا، نوع و میزان کالاهای ورودی و خروجی از این اماکن و ثبت و راه‌اندازی و بهره‌برداری سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا  اقدام کنند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نطنز تصریح کرد: اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از دولتی و غیردولتی که دارای انبار هستند باید نسبت به ورود به سایت www.nwms.ir از طریق کافی نت‌ها و سایر مراکز نسبت به ثبت اطلاعات اولیه اقدام و پس از دریافت شناسه یکتا، برای قبوض انبارهای تحت مدیریت خود از اطلاعات سامانه انبار داخلی خود برای فرایندهای اجرایی استفاده کنند.
وی با بیان اینکه  مرکز نگهداری کالا با انبارها متفاوت است و باید در زنجیره صنفی رصد شود، گفت، اولویت ما رصد بخشی از انبارهایی است که تاکنون در هیچ سامانه‌ای عضو نشده‌اند چراکه این انبارها از ابتدای سال 96 دیگر نمی‌توانند انبارداری کنند؛ همچنین اگر یک انبار مقصد شناسنامه نداشته باشد با سامانه حمل و نقل نیز نمی‌تواند ارتباط داشته باشد.
برازنده خاطر نشان کرد: تمامی انبارها و مراکز نگهداری کالا اعم از دولتی و خصوصی از ابتدای سال 96 مشمول قانون سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا خواهند شد و کلیه مشمولان تا 15 اردیبهشت ماه سال جاری فرصت ثبت نام در این سامانه را دارند.
02153/131/10
کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews
 
 

30 / 01 / 1396 نویسنده: رحمت اله کاملی </i>ارسال نظر برای این مطلب ()

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : جمعه 1 ارديبهشت 1396 ساعت: 9:26