فرماندار نطنز: اخلاق انتخاباتی باید به معنای واقعی جلوه‌گر شود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  فرماندار نطنز: اخلاق انتخاباتی باید به معنای واقعی جلوه‌گر شود

  نطنز،کاشان- ایرنا- فرماندار نطنز با تاکید بر اخلاق مداری، گفت: در انتخابات باید اخلاق در جامعه به معنای واقعی جلوه‌گر شود.

  یوسف حسنی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: دست اندرکاران باید همواره رعایت اخلاق و بی طرفی، مر قانون و شفافیت را در تمام فرآیندهای انتخابات مورد توجه قرار دهند.
  وی افزود: حکومت کشور براساس جمهوریت و اسلامیت بنا شده و مردمی بودن و دموکراسی حقیقی آن از شاخصهای نظام جمهوری اسلامی ایران است.
  وی انتخابات سال 96 را یکی از مسائل و مباحث حساس و مهم برای سرنوشت کشور بیان کرد و گفت: با توجه به حساسیت بالا باید بیشتر از دیگران مباحث انتخابات را درک کرده و با قوانین و مقررات، شرح وظایف و نحوه اجرای ماموریت های محوله آشنائی داشته باشیم.
  رئیس ستاد انتخابات شهرستان نطنز با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص حق الناس بودن رای مردم، خاطر نشان کرد: این مساله یک موضوع شرعی و فقهی است بنابر این باید در تمام مراحل انتخابات اصل امانتداری که از اهمیت ویژه ای برخوردارست، رعایت شود.
  وی همچنین تصریح کرد: تاکنون تمام فرآیندهای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان نطنز به خوبی پیشرفت است.
  فرماندار نطنز تاکید کرد: کمیته های مختلف ستاد انتخابات شهرستان پیگیری امور دقیق مطابق روز شمار انتخابات را انجام می دهندتا هیچ گونه خللی در انجام وظیفه های محوله برا ساس قانون اجیاد نشود.
  شهرستان نطنز ازتوابع استان اصفهان دارای دو بخش ، چهار شهر و 35 روستاست.
  دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی 29 اردیبهشت امسال در سراسر کشور برگزار می شود.

  29 / 01 / 1396 نویسنده: رحمت اله کاملی </i>ارسال نظر برای این مطلب ()

  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : جمعه 1 ارديبهشت 1396 ساعت: 9:26
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123