نامزدهای ریاست جمهوری هشدار رهبری در موضوع امنیت ملی کشور را جدی بگیرند | بلاگ

نامزدهای ریاست جمهوری هشدار رهبری در موضوع امنیت ملی کشور را جدی بگیرند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز ، مرتضی صفاری نطنزی صبح امروز پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران از لحاظ امنیت در منطقه و در سطح بین الملل دارای بهترین وضعیت است و این که کسی بخواهد برای کسب رای این عزت و اقتدار را زیر سوال ببرد خارج از انصاف است.

مرتضی صفاری نطنزی با بیان این که نباید در تبلیغات انتخاباتی سرمایه اجتماعی انباشته شده در کشور را زیر سوال برد، افزود: انقلاب اسلامی تاکنون انتخابات زیادی را پشت سر گذاشته است و شرایط کشور در سطح منطقه و بین الملل از لحاظ امنیت و آرمش نیز خوب است و نباید کاری کرد که به این وضعیت خدشه وارد شود.

نماینده مردم شهرستان نطنز بیان کرد: مناظرات داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری برای شناخت توانایی آن ها خوب است ولی نباید فقط برای کسب چند رای، سرمایه های ملی را خدشه دار کرد.

وی با بیان این که ملت ایران به سطحی از آگاهی رسیده اند که خود یک انتخاب درست انجام دهند، تاکید کرد: هرگز نباید به فهم و درک آن ها توهین شود و باید تلاش کرد تا زمینه حضور حداکثری و پرشور و مشارکت جدی مردم در پای صندوق های رای که باعث پایداری نظام شده و امنیت کشور را نیز بیش از پیش تضمین می کند را فراهم کرد

...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : شنبه 23 ارديبهشت 1396 ساعت: 4:26