اولین سینمای شهر بادرود افتتاح شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  اولین سینمای شهر بادرود افتتاح شد

  نطنز، کاشان - ایرنا - اولین سینمای بادرود با نام سینما فرهنگ به عنوان بیست و پنجمین سینمای استان اصفهان شامگاه چهارشنبه با حضور مسئولان استانی و شهرستان نطنز افتتاح شد.

  به گزارش ایرنا، امام جمعه بادرود در این آئین با تاکید بر ضرورت پرداختن به مقوله فرهنگ در جامعه، اظهار کرد: فرهنگ یکی از اصلی ترین نیازهای جامعه است و یک نهاد یا اداره به تنهایی توان پرداختن به آن را ندارد و باید همه ظرفیت ها برای تامین این نیاز مردم به کار گرفته شود.
  حجت الاسلام علیرضا قاسمی افزود: نقش هنر در شکوفایی فرهنگ یک نقش کلیدی محسوب می شود و در این بین سینما نیز به خوبی می تواند خلاء های فرهنگی در جامعه را پر کند.
  وی تاکید کرد: وقوع ناهنجاری و بی ثباتی در جامعه ناشی از بی توجهی به فرهنگ است.
  قاسمی به انتخابات شوراهای شهر و روستاها و همچنین انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: همه اقشار مختلف مردم باید با حضوری پرشور و حداکثری در صحنه انتخابات، برگ زرین دیگری به تاریخ پرافتخار جمهوری اسلامی اضافه کنند.
  نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی نیز در این آئین با بیان این که در جامعه به فرهنگ توجه جدی نشده است، اظهار کرد: توجه ویژه به فرهنگ می تواند جامعه را به یک تعادل برساند و این مقوله در بین بحث های سیاسی و اقتصادی از اهمیت بیشتری برخوردار است.
  مرتضی صفاری نطنزی افزود: هرگاه ناهنجاری، بی نظمی و بی ثباتی در جامعه به وجود آمد بیانگر این است که به مقوله فرهنگ کمتر توجه شده است و اگر درست به این موضوع پرداخته شود بسیاری از نابسامانی ها که اعتیاد از بزرگترین آن ها است، حل می شود.
  وی به موضوع انتخابات اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی یکی از کامل ترین نظام های سیاسی دنیا را با تکیه بر مردم سالاری دینی در اختیار دارد و حضور پرشکوه در انتخابات به عنوان اولین اصل، برای قوام این نظام یک ضرورت انکار ناپذیر است.

  ** سینما بستری برای توسعه فرهنگ اسلامی و ایرانی
  معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان نیز طی سخنانی با بیان این که سینما فرهنگ شهر بادرود به عنوان بیست و پنجمین سینما در استان اصفهان امشب افتتاح شد، اظهار کرد: سینما بستری است که باید از آن برای توسعه فرهنگ اسلامی و ایرانی در جامعه استفاده کرد و اقشار مختلف مردم باید با استقبال از این فرصت پیش آمده، سینما را گرم نگه دارند.
  حجت الاسلام رمضانعلی معتمدی افزود: ساخت مجتمع فرهنگی و هنری و حفاظت از آن هزینه بر است و مردم و مسئولان باید از سینما بهره برداری و آن را حفظ کنند و نگذارند به خرابه تبدیل شود.
  وی از تمام کسانی که در فراهم شدن امکانات برای افتتاح سینمای شهر بادرود، مسئولان شهرستانی و استانی را یاری کردند قدردانی کرد.
  سینما فرهنگ بادرود در ساختمان مجتمع فرهنگ و هنر این شهر با 200 صندلی افتتاح شد و روزانه در دو سانس فیلم ها را به صورت دیجیتال به نمایش می گذارد.
  برای احداث این سینما 700 میلیون ریال از اعتبارهای موسسه سینماشهر وابسته به سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هزینه شده است.
  7408/7430 * خبرنگار: رحمت الله کاملی بادی * انتشار: محمد جهانگیریان

  21 / 02 / 1396 نویسنده: رحمت اله کاملی </i>ارسال نظر برای این مطلب ()

  نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : شنبه 23 ارديبهشت 1396 ساعت: 4:26
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123