امام جمعه نطنز: نباید نسبت به انتخابات بی تفاوت بود | بلاگ

امام جمعه نطنز: نباید نسبت به انتخابات بی تفاوت بود

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

امام جمعه نطنز: نباید نسبت به انتخابات بی تفاوت بود

نطنز، کاشان - ایرنا - امام جمعه نطنز گفت: نباید نسبت به انتخابات بی ‌تفاوت بود چرا که با بی ‌تفاوتی نسبت به این امر بزرگ، ولایت ‌پذیری کم رنگ می‌ شود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام روح الله امینی در خطبه‌ های نماز جمعه این هفته نطنز به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در 29 اردیبهشت جاری اشاره و بر شرکت افراد متدین و دلسوز اسلام در انتخابات تاکید کرد.
وی گفت: در رابطه با شرکت در انتخابات برنامه‌های زیادی است اما مردم باید بدانند که اگر در انتخابات شرکت نکنند، افراد بی ‌تفاوت به خون شهدا و اسلام سر صحنه آمده و کشور را نابود خواهند کرد.
وی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در رابطه با انتخابات در دانشگاه امام حسین (ع) فرمودند کاندیداها باید در مقابل زیاده ‌خواهی آمریکا ایستاده و به فکر معیشت مردم باشند و تسلیم در مقابل خواسته‌ های دشمن نشوند و اهداف و برنامه ‌هایی در زمینه پیشرفت اقتصاد کشور و حل مشکلات خود مردم داشته باشند.
امام جمعه نطنز تاکید کرد: انتخاب اصلح مسئولان، دغدغه منتظران واقعی امام زمان (عج) است و باید در این انتخابات آینده افرادی را انتخاب کنید که امام زمان (عج) را خوشحال کند و یقین یابد که افرادی را انتخاب کردند که در صراط ولایت و اسلام هستند و نه اینکه افرادی را انتخاب کنید که دل امام زمان (عج) را به درد آورد.
وی افزود: بنا به فرموده مقام معظم رهبری، حضور و مشارکت در انتخابات در کشور موجب اقتدار ،آرامش و صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود.
7408/7430 * خبرنگار: رحمت الله کاملی بادی * انتشار: محمد جهانگیریان

23 / 02 / 1396 نویسنده: رحمت اله کاملی </i>ارسال نظر برای این مطلب ()

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 25 ارديبهشت 1396 ساعت: 7:48