شهردارنطنز : درآمد شهرداری نطنز از محل فروش اموال 8.6 درصد کل بودجه است | بلاگ

شهردارنطنز : درآمد شهرداری نطنز از محل فروش اموال 8.6 درصد کل بودجه است

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

شهردارنطنز : درآمد شهرداری نطنز از محل فروش اموال 8.6 درصد کل بودجه است

نطنز، کاشان - ایرنا - شهردار نطنز گفت: درآمد شهرداری نطنز از محل فروش اموال در چهار سال گذشته معادل 8.6 درصد کل بودجه بوده در حالی که این رقم در دوره های قبل 5.8 درصد بوده است.

به گزارش ایرنا، سید محسن تجویدی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه مباحث مالی و بودجه شهرداری های کوچک یکی از شناسنامه های عملکرد آن ها محسوب می شود اظهار داشت: در سال 1392 و آغاز فعالیت شورای اسلامی شهر و شهرداری نطنز بودجه شهرداری 28 میلیارد ریال بود که با همت و تلاش کارکنان شهرداری و همکاری اعضای شورای شهر در پایان سال به 37 میلیارد ریال رسید.
وی از تحقق بودجه شهرداری نطنز در سال 1395 خبر داد و افزود: روند رو به رشد بودجه شهرداری نطنز تا سال 95 ادامه داشت و بودجه 52 میلیارد ریالی برای شهرداری توسط شورای اسلامی شهر به تصویب رسید ولی با پیگیری و برنامه ریزی و تلاش مجموعه کارکنان، شهرداری نطنز موفق شد به تحقق بودجه 83 میلیارد و ششصد میلیون ریالی دست یابد.
شهردار نطنز تصریح کرد: امروز شاهد هستیم با برنامه ریزی های انجام شده، درایت و پشتکار، کاهش هزینه ها، ساماندهی و ایجاد درآمدهای جدید بودجه شهرداری نطنز از سال 1392 تاکنون افزایش 3 برابری داشته است.
وی افزود: از این مبلغ به دست آمده 38 میلیارد ریال صرف طرح های عمرانی، 20 میلیارد ریال صرف هزینه های خدمات شهری و مابقی صرف هزینه های جاری، حقوق و دستمزد کارکنان و امور فرهنگی شده است.
شهردار نطنز بیان کرد: شهرداری نطنز با رشد سه برابری بودجه خود از جمله موفق ترین شهرداری ها در سطح استان اصفهان است که این موفقیت در سایه ی برنامه ریزی، اصلاح فرآیندها، تلاش و پیگیری و مدیریت درآمد و هزینه ها بدست آمده است.
شهرستان نطنز با بیش از 47 هزار نفر جمعیت در 125 کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.
7408/7430 * خبرنگار: رحمت الله کاملی بادی * انتشار: محمد جهانگیریان

26 / 02 / 1396 نویسنده: رحمت اله کاملی </i>ارسال نظر برای این مطلب ()

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 30 ارديبهشت 1396 ساعت: 15:33