امام جمعه بادرود: بد اخلاقی و تخریب زیبنده انتخابات نظام اسلامی نیست | بلاگ

امام جمعه بادرود: بد اخلاقی و تخریب زیبنده انتخابات نظام اسلامی نیست

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

امام جمعه بادرود: بد اخلاقی و تخریب زیبنده انتخابات نظام اسلامی نیست

نطنز، کاشان - ایرنا - امام جمعه بادرود گفت: بداخلاقی و تخریب در عرصه انتخابات و در مقطع های دیگر برای نظام اسلامی زیبنده نیست و امنیت و اتحاد داخلی را از بین می برد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علیرضا قاسمی در خطبه های نماز جمعه این هفته بادرود با اشاره به این که حضور مردم در انتخابات وظیفه ای دینی، شرعی و سیاسی است، اظهار کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نشان دهنده پشتوانه مردمی نظام جمهوری اسلامی ایران است از این رو همه باید به نتیجه انتخابات پای بند باشند و به قانون و رای مردم تمکین کنند.
وی بیان کرد: هر فردی در پایان انتخابات رای بیاورد منتخب مردم است و نباید این مهم را فراموش کرد.
قاسمی گفت: حراست و امنیت کشور در این برهه حساس بسیار حائز اهمیت است و همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند مسئولان حفظ نظم و پای بندی به قانون در روز رای گیری و بعد از آن را باید در برنامه خود قراردهند.
وی افزود: در عین حال که باید بر ارزش های نظام محکم پافشاری کرد همه جناح ها مراقب اخلال در نظام و نقشه های دشمن در انتخابات و بعد از آن باشند چرا که دشمن از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام می خواهد استفاده کند.
امام جمعه بادرود اتحاد و انسجام ملی را مهم خواند و اظهارکرد: بد اخلاقی ها و تخریب همدیگر در عرصه انتخابات و در مقاطع دیگر برای کشور زیبنده نیست و امنیت و اتحاد داخلی را از بین می برد.
7408/7430 * خبرنگار: رحمت الله کاملی بادی * انتشار: محمد جهانگیریان

31 / 02 / 1396 نویسنده: رحمت اله کاملی ارسال نظر برای این مطلب ()
...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1396 ساعت: 4:46