مشارکت 96 درصدی مردم نطنز در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  مشارکت 96 درصدی مردم نطنز در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها

  نطنز، کاشان - ایرنا - فرماندار نطنز گفت: در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا 96 درصد مردم شهرستان نطنز شرکت کردند.

  یوسف حسنی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز کرد: در مجموع 33 هزار و 344 نفر از مردم شهرستان نطنز در انتخابات دیروز شرکت کردند.
  رئیس ستاد انتخابات شهرستان نطنز گفت: حضور 96 درصدی مردم شهرستان در انتخابات در نوع خود کم نظیر بوده و یک رکورد محسوب می شود.
  دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه 29 اردیبهشت ماه جاری همزمان با سراسر کشور، در 77 شعبه اخذ رای شهرستان نطنز برگزار شد.
  فرماندار نطنز هم چنین یادآور شد: براساس سرشماری سال 1395 تعداد واجدان شرایط رای در شهرستان نطنز 30 هزار و 770 نفر هستند که 485 نفر از این تعداد را رای اولی‌ های شهرستان تشکیل دادند.
  وی افزود: مردم شهرستان نطنز در انتخابات روز گذشته علاوه بر انتخاب رئیس جمهوری منتخب خود اعضای شوراهای اسلامی چهار شهر و 35 روستا را نیز انتخاب کردند.
  7408/7430 * خبرنگار: رحمت الله کاملی بادی * انتشار: محمد جهانگیریان

  31 / 02 / 1396 نویسنده: رحمت اله کاملی ارسال نظر برای این مطلب ()
  نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1396 ساعت: 4:46
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123