وضعیت محصولات تولیدی مجتمع فولاد و ذوب‌آهن نطنز استاندارد است

ساخت وبلاگ
چکیده : حسن ابراهیمی در حاشیه بازدید از مجتمع فولاد و ذوب آهن نطنز در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: ک... با عنوان : وضعیت محصولات تولیدی مجتمع فولاد و ذوب‌آهن نطنز استاندارد است بخوانید :

حسن ابراهیمی در حاشیه بازدید از مجتمع فولاد و ذوب آهن نطنز در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: کارگروه مصالح و تجهیزات صنعت ساخت سازمان برنامه و بودجه بر اساس آیین نامه شورای فنی سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان تشکیل شده و وظیفه آن بازدید از مراکز تولید مصالح ساختمانی است.

وی افزود: در این بازدیدها و بازرسی ها کیفیت و نحوه عملکرد کارخانه ها و محصولات تولیدی مورد ارزیابی و آزمایش قرار می گیرد و در نهایت در یک گزارش کار به شورای فنی استان اصفهان ارسال می شود.

دبیر کارگروه مصالح و تجهیزات صنعت ساخت سازمان برنامه و بودجه اصفهان گفت: برای نخستین بار است که این کارگروه از مجتمع فولاد و ذوب آهن نطنز بازدید می کند و امیدواریم همکاری با این دو مجتمع ادامه یابد.

وی با اشاره به وضعیت استانداردهای محصولات تولیدی در مجتمع فولاد و ذوب آهن نطنز تصریح کرد: در بررسی ها مطلوب بودن و با کیفیت بودن محصولات تولیدی مجتمع فولاد و ذوب آهن نطنز محرز شد.

جواد توکلی مدیر مجتمع فولاد و ذوب‌آهن نطنز  نیز در حاشیه این بازدید گفت: امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، تولیدات مجتمع در بخش صادرات با رشد ۱۰۰ درصدی روبه رو بوده است.

وی افزود: با این افزایش در زمینه صادرات برای ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم و یک هزار نفر به صورت غیرمستقیم شغل ایجاد شده است.

مدیر مجتمع فولاد و ذوب‌آهن نطنز به برنامه های آینده مجتمع اشاره کرد و گفت: توسعه واحدهای فولاد سازی، افزایش صادرات، تأمین مواد اولیه زیرشاخه و تأمین مواد اولیه تعداد زیادی از واحدهای صنعتی کشور از برنامه‌های آینده این مجتمع در جهت شکوفایی اقتصاد و اشتغالزایی است.

به گزارش ایمنا، کارخانجات شرکت فولاد نطنز در زمینی به مساحت یک هزار و ۲۰۰ هکتار در شهر صنعتی فولاد نطنز بنا شده و با داشتن مدرن ترین ماشین آلات روز دنیا و دارا بودن خطوط نورد گرم قادر به تولید انواع میلگرد ساده و آجدار شاخه در سبدهایی از قطر هشت میلی‌متر تا ۳۲ میلی متر و میلگرد ساده و آجدار کلاف از نمره ۵/۵ میلیمتر تا ۱۶ میلیمتر و تولید انواع تسمه و چهار پهلوی فولادی و محصولات مفتولی است.

35 هزار گردشگر خارجی در سال 95 از روستای تاریخی ابیانه دیدن کردند...
ما را در سایت 35 هزار گردشگر خارجی در سال 95 از روستای تاریخی ابیانه دیدن کردند دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 22 دی 1397 ساعت: 5:38