برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان در نطنز

ساخت وبلاگ
چکیده : علی مشربی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز اظهار کرد: ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مس... با عنوان : برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان در نطنز بخوانید :

علی مشربی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز اظهار کرد: ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در راستای نشر و ترویج معارف قرآنی و استفاده از ابزارهای فرهنگی و هنری برای جذب و حضور جوانان و نوجوانان در فعالیت‌های قرآنی مساجد سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان را برگزار می‌کنند.

وی افزود: این مسابقات با هدف کشف و شناسایی استعدادهای برتر قرآنی فعال کانون‌های مساجد در قالب ایجاد رقابت سالم، شناسایی و ارتقاء سطح اطلاعات عمومی و تخصصی نوجوانان و جوانان علاقمند به فعالیت‌های قرآنی، ترغیب و تشویق مدیران کانون‌ها به کشف استعدادهای محلی منطقه‌ای فعال قرآنی، استفاده از ظرفیت دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی و قرآنی برای تقویت بخش فعالیت‌های قرآنی در کانون‌های مساجد کشور و آشنایی بیش از پیش مسئولان و مردم با استعدادها و ظرفیت‌های قرآنی موجود در کانون‌های مساجد برگزار می‌شود.

مشربی با بیان اینکه این مسابقات در رشته‌های قرائت و حفظ کل قرآن در رده سنی ۱۶ تا ۳۰ سال و رشته‌های قرائت قرآن، حفظ جزء ۳۰، اذان، قرائت تقلیدی، نقاشی آیات و قرائت نماز در دره سنی هفت تا ۱۶ سال برگزار می شود، گفت: علاقمندان می‌توانند برای ثبت نام از طریق مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی www.modhammatan.com و مراجعه حضوری به دبیرخانه کانون‌های مساجد شهرستان نطنز و ارائه اطلاعات مورد نیاز به مدیرکانون فرهنگی و هنری برای ثبت نام در پایگاه اطلاع رسانی اقدام کنند.

مشربی با بیان اینکه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام ، بارگذاری تصویر شناسنامه، کارت ملی، عکس پرسنلی و تکمیل فرم ثبت نام توسط شرکت کنندکان در سایت مسابقات است، گفت: آخرین مهلت ثبت نام شرکت کنندگان ۱۵ دی ماه و ثبت نام در این دوره از جشنواره از طریق سایت اینترنتی است.

وی با تاکید بر اینکه این دوره از مسابقات در قالب استانی و کشوری برگزار می‌شود، تصریح کرد: این دوره از مسابقات در رشته‌های قرائت و حفظ کل قرآن در گروه سنی ۱۶ تا ۳۰ سال، در رشته‌های قرائت و حفظ جزء ۳۰ و نقاشی آیات برگزار می‌شود.

مشربی اظهار کرد : در رشته اذان و نقاشی ۱۰ نفر و در رشته قرائت ۲۰ نفر برتر به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

35 هزار گردشگر خارجی در سال 95 از روستای تاریخی ابیانه دیدن کردند...
ما را در سایت 35 هزار گردشگر خارجی در سال 95 از روستای تاریخی ابیانه دیدن کردند دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 22 دی 1397 ساعت: 5:38